A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mc Kresha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  906
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Mc Kresha është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kreshnik Fazliu i cili ka prejardhjen nga MITROVICA, i njohur me pseudonimin Mc Kresha eshte me prejardhje nga qyteti i veriut të Kosovës, Mitrovica. PASAPORTA: Emri dhe mbiemri: Kreshnik Fazliu Gjatësia: 1.93cm Pesha: 104kg Ngjyra e syve: Gjelbërt Ngjyra e flokëve: Kafe Ushqimi i preferuar: Pula Muzika e preferuar: Hip-Hop Këngëtarja e prferuar: Mary J Blige Ngjyra e preferuar: E kuqe dhe e gjelbërt Sporti i preferuar: Futbolli Spo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

4 🔥🔥

Anëtar i labelit

PINT

Ish-I dashuri i

Rozana Radit

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

United State Of Albania (2018)

Rapsodët N'rap T'sotit (2016)

Emceeclopedy (2014)

Air Force 1 (2012)

Për Inati T'njoni Tjetrit (2011)

Patikat E Mija (2010)


» Dërgo Një Këngë »

Era
Luv Luv
Duqa Mi Duqa
Cok Guzel
Thirri Krejt Shoqet
Hip-Hop
Pa Mu
Not U (Remix)
Amsterdam
Lyrical Warfare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (4)


Artistë Të Ngjashëm:

Gold AG

BimBimma

Lyrical Son

Genc Prelvukaj

Ledri Vula

Skivi

Getoar Selimi

Unikkatil

Action Bronson

D.U.D.A.


Tags: Mc Kresha, Mc-Kresha, Mc. Kresha, Mc.Kresha, Kresha, Mckresha, Mc Kreshat, Kreshnik Fazliu

Mc Kresha në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019