A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha - Patikat E Mija (2010)

Mc Kresha & Lyrical Son - Për Inati T'njoni Tjetrit (2011)

Mc Kresha - Air Force 1 (2012)

Mc Kresha - Emceeclopedy (2014)

Mc Kresha & Lyrical Son - Rapsodët N'rap T'sotit (2016)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018