A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha - B-Day Party


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2014

2014-05-10T00:07:09

Këngë e albumit:

"Emceeclopedy"


YES Sir
Jordan Nike Air
Beati hyper vi i hi si n'CYPHER
A je ni ti haver
Mas mirti naj her
Ky tipi e jointi
Kan met qu ty Higher

Rruges drejt suksesit thirem nclub un e dhezi
t'Dridhi eshna n`harmoni tshti me kcy shum crazy
Keep the fire blazing jeni live me MC Kreshen
Peace e kena rrethin sikur sheja Mercedesit
Rob a ban on my hand ligji pom thot them
Bitchi shum i trent po lyp ONE NIGHT stand
Spo muj me mar me men sa shum mi ka mar ment
Pom thrret a po vjen bojna party nshpi tem

REF:2x
Thirem ti niher on your birthday party
Shake it syni jem dat sexy body
Jo se kom problem as nuk du me dit fare
Sonte si n`harlem na po dojm me gjujt pare

masi po bjen llafi , na jena me Ralphin(Lauren)
jena ardh pi marsi op bashk me allfin
cash full zarfi , Polo blue qarshafi
jeni tdopt me axhin .. HAJDE TJU PERQAFI
Shawty po bon dirty moves n`birthday party
Qe po ma han mu kjo po shihet ashiqare
Dashnija veq te paret , bot e hileqarit
Na bojm Hustle mami s`shesim fore t`superstarit
Rreth e qark qytetit lekt vakprej xhepit
Nvrap si Foresti bulevard me ngjyra prej gjethev
Me standard t`buxhetit secili flet per veti
Emni tash po dihet Per Inati Njoni Tjetrit (PINT)

REF:
Thirem ti niher on your birthday party
Shake it syni jem dat sexy body
Jo se kom problem as nuk du me dit fare
Sonte si n`harlem na po dojm me gjujt pare

Hedat e mallit si dredhat e Marley-it - hehe po paguhen met madhe(x6)

REF:
Thirem ti niher on your birthday party
Shake it syni jem at sexy body
Jo se kom problem as nuk du me dit fare
Sonte si n`harem na po dojm me gjujt pare


Ky tekst u dërgua nga  Danish
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018