A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Mc Kresha & Lyrical Son - Ky Tipi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  84

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/05/2016

2016-05-22T17:02:50

Më Shumë Nga

Lyrical Son

Këngë e albumit:

"Rapsodët N'rap T'sotit"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016


[Lyrical Son:]
A don me pa ti ket tipin
Qysh i bon shpejt korrekt
Sakt per 1 sahat
Llafin e silli
Mandej me Lek un i lidhi
N'fund Boomerang
Gati ekipi
Jeni tu na prit amo
U dasht mi lon edhe kta
Llafin e silli
E bojna ni album
Edhe mo nuk i sheh kerka
Heyy,Paret mvin plot
Si me ra prej qiellit
Sillesh rreth temit
Djegesh shkon posht
Sikur pula n'hell-i
Senet sillen rreth neve
Saturni,Jupiteri
Ju moti jeni met
'' Asgje sikur dielli ''
Thirrum un i teri
Sjom i kuq i ferrit
Dy brina n'ball amo
Jo me Luciferin
Do mem bo ball
Un ta rexhi thoben njeri
Paret kom mi marr
E ti shum faleminderit
Keni frik pa panik
Jena larg me distanc
Kjo per trip o classic
Thirre rep renesanc
Intelekt me nuanc
Per kojshi ose mase
doni street gramatik

YOOO

Pa arroganc, paret jon nbank
Stili i jetes ekstravaganc
Jom par excellence
Tu bo pare me thas
E ti pare ma fresh po mem pa mu ski shanc

BRIDGE :

SHOKI, so mo puna kush o ma i forti
Mos flej, i pari qe ta bon o i joti
E nese flen, nuk t maj n men, me tnjejtin ven
Dikush i kopi kta

REFRENI :

I SAY JUMP JUMP KNO EJ , BONI ME KRY EDHE DURT NALT KREJT -

[Mc Kresha:]

HAHAH What it do , what it do

Rruges se perditshme
Paret n'zarf
Njerzt dojn mem hjek mu
Man I call it blof
Nike Air Max
Tu u ni si ESNAF
Got so much weed
Ja kom nis e po rrshas
Fjalt i maj n'raft
Kur vin dajt sboj llaf
Stafin e qart
Ta merdhijm si me taft
Un ju qes jasht si
Aj axhi me skaf
E rexhi mas rreshti
Ju lagi me shllaf
Serious Shit
Notorious BIG
Pranone o miq
Ky virani o sick
Zonin radio fonik
Kur jom astronomik
Seattle supersonic
Ngat meje dukesh komik
Na jena rruges perdit
Dhezim puro e spllif
Gjith my doodle fifth
Kjo reptur o solid
Qoj ato dur mos prit
Kjo kultur o per trip
U tepru si biznis
U shendrru n'striptiz
Gjithkush u bo me knu
E ska tru for this
Si me fol per
Kerr t'prisht
E me rrejt i hujdist
Mos u shit si budist
Kur knej je shum devilish
E qojm deri (dej) n'skej ket bitch
Sjom ka foli Finit

Lyrical Son & Mc Kresha
A don me pa ti ket tipin
Qysh e bon shpejt korrekt
Sakt reper i qart
Llafin e silli
Kta po na feel-in
Se rrugen e repin e qim na
Gati ekipin
Nuk munesh mi pa
Veq i nin kur t'vin shum ngat
LLafin e sillim
Nates i prim tu u nis
I qart lugatt

BRIDGE :

SHOKI, so mo puna kush o ma i forti
Mos flej, i pari qe ta bon o i joti
E nese flen, nuk t maj n men, me tnjejtin ven
Dikush i kopi kta xhandaaaaaar

REFRENI:

I SAY JUMP JUMP KNO EJ , BONI ME KRY EDHE DURT NALT KREJT

INFO :

'' Asgje sikur dielli '' - (Grup muzikor)
'' Seattle supersonic '' - (ish-ekip basketbolli)


Ky tekst u dërgua nga P.B
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018