A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  9
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
BIOGRAFIA: Mc Mimo është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2004, Mc Mimo del për herë të parë në skenë. Inshte një bashkëpunim mes Tingulli 3, Nora Istrefit dhe Mc Mimo me këngën "Muzika Jonë". Në Prill 2005, Viagra & Mc Mimo marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Na Jem", e cila u bë goxha e dëgjuar në atë kohë. Që nga Top Fest 2 kur ajo ishte 18 vjeçe, nuk kemi parë më asnjë projekt të ri nga Mc Mimo....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lil Vlora

Milex

Sadbere Mehmeti

Zana Ahmetgjekaj

Rina Fermini

Viola Taçi

Enki

Blerina Dibra

Marsida Saraçi

Viki (Violeta Lulgjuraj)


Tags: Mc Mimo

Krijo Një Kartolinë