A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Shkup 
BIOGRAFIA: Mc Vani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mc Vani (Advan Beqiri) është rritur si çdo fëmijë tjetër shqiptar, të cilën e ka gjënë më të shtrenjtë në botë. Advan Beqiri i njohur si Mc Vani karierën e tij e filloi si 13 vjeqar ai shkollën fillore e ka filluar në Shkup. Më datë 9 Mars 2014, Mc Vani publikon videoklipin "Pasojat", në bashkëpunim me Black Talent. Më datë 30 Mars 2014, Mc Vani publikon videoklipin "Problem", në bashkëpunim me Strong. Më datë 26 Dhjetor 2014, Mc Vani pu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dringo

Dit

Wolfman

Gansito

Cali

Albozz

Enis (Last King's)

Arti Durmishi

Xonn

IllMill


Tags: Mc Vani, Advan Beqiri

Krijo Një Kartolinë