A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mecan Kashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Mecan Kashari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 20 Tetor 2009, Mecan Kashari publikon videoklipin "Kush Ben Dasem". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 28 Shkurt 2014, Mecan Kashari & Pamela Thellipi publikojnë videoklipin "Margaritari I Myzeqese". Më datë 28 Maj 2018, Pamela Thellipi publikon videoklipin "Lushnje, Drit' E Mires", në bashkëpunim me Mecan Kashari....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Pellumb Plaka

Altin Marra

Gentian Muska

Lirim Muçollari

Tiku I Permetit

Klajdi Topi

Tom Kallashi

Sulo Latifi

Alfred Selimi

Hasan Marra


Tags: Mecan Kashari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019