A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

Mos Me Thuaj Shko ➡ Don't Tell Me To Go

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Mos Me Thuaj Shko

Po kthehem te ti
krejt po i pranoj
se ende te dua
ende spo t'harroj
Perqafom njehere
embel si dikur
sikur n,jeten tande s ,kam lenduar kurr

Ref:1x
Jo mos me thuaj shko
rri sonte me mua
mos me lendo

Jo mos me thuaj shko
rri sonte me mua
se zemra te do

Po kthehem te ti
krejt po i pranoj
se ende te dua
ende spo t'harroj
Perqafom njehere
embel si dikur
sikur n,jeten tande s ,kam lenduar kurr

Ref: 3x
Jo mos me thuaj shko
rri sonte me mua
mos me lendo

Jo mos me thuaj shko
rri sonte me mua
se zemra te do


Don't Tell Me To Go

I'm returning to you
I'm accepting everything
Because i still love you
I still cant forget you
Hug me one more time
As sweet as before
As if i have never hurt you in your life

Ref:1x
No dont tell me to go
Stay tonight with me
Dont hurt me

No dont tell me to go
Stay tonight with me
Because my heart loves you

I'm returning to you
I'm accepting everything
Because i still love you
I still cant forget you
Hug me one more time
As sweet as before
As if i have never hurt you in your life

Ref: 3x
No dont tell me to go
Stay tonight with me
Dont hurt me

No dont tell me to go
Stay tonight with me
Because my heart loves you

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018