A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

A Me Te Thirrë E Mos Me Te Thirrë ➡ Soll Ich Dich Anrufen, Oder Soll Ich Dich Nicht Anrufen

 Shqip ➡  Gjermanisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Krenareotr


A Me Te Thirrë E Mos Me Te Thirrë

Mes dy zjarresh une kam ra
me ka marr malli per ate za
shum dashni kam pas me ty,
kisha dasht te ti me u kthy

shum dashni kam pas me ty,
kisha dasht te ti me u kthy

Ref: [2x]
A me te thirr
a mos me te thirr
Se pa ty nuk ndjehem mirë

Mos me të thirr
Nuk po me rrihet
E me te thirr
Zani po me dridhet

Mes dy zjarresh jam
Se me fol zemer spo kam

Mes dy zjarresh une kam ra
Kisha dashte sonte me te pa
Kisha dashte me nejt me t
E me fol me kater sy

Kisha dashtë me nejt me ty
E me fol ne kater sy

Ref: [2x]
A me te thirr
A mos me te thirr
Se pa ty nuk ndjehem mirë

Mos me te thirr
Nuk po me rrihet
E me te thirr
Zana po me dridhet

Me dy zjarresh jam
Se me fol zemer spo kam


Soll Ich Dich Anrufen, Oder Soll Ich Dich Nicht Anrufen

Ich bin im Zwiespalt,
ich habe das Verlangen nach deiner Stimme,
ich hatte viel liebevolles mit dir,
ich würde gern zu dir zurück kommen

ich hatte viel liebevolles mit dir,
ich würde gern zu dir zurück kommen

Ref: [2x]
Soll ich dich anrufen
oder soll ich dich nicht anrufen
denn ohne dich fühle ich mich nicht gut

Wenn ich dich nicht anrufe,
halte ich es nicht aus
und wenn ich dich anrufe,
dann zittert meine Stimme

Ich bin im Zwiespalt,
denn um zu reden, dazu habe ich kein Herz

Zwiegespalten bin ich schlafen gegangen,
ich würde dich gerne heute sehen,
ich würde gerne mit dir bleiben
und unter vier Augen reden

ich würde gerne mit dir bleiben
und unter vier Augen reden

Ref:[2x]
Soll ich dich anrufen
oder soll ich dich nicht anrufen,
denn ohne dich fühl ich mich nicht gut

Wenn ich dich nicht anrufe,
halte ich es nicht aus
und wenn ich dich anrufe,
dann zittert meine Stimme

Ich bin im Zwiespalt,
denn um zu reden, dazu habe ich kein Herz

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018