A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

Ah Moj Zemer ➡ Oh My Sweetheart

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Korcare19


Ah Moj Zemer

Ah moj zemer që po vun
dite e mira per ne shkun
po kujtimet na kan mbet
me naj vra zemrat n,ket jet
po kujtimet na kan mbet
me naj vra zemrat n,ket jet

ref:2x
Ah moj zemer ah moj zemer
m'ka marr malli me t'thirr n'emer
m'ka marr malli shum o shpirt
sat kam dasht se paskam dit

Ah moj zemer që po dhem
kush e zuri vendit tem
veq kujtimet na kan mbet
me naj vra zemrat n'ket jet
veq kujtimet na kan mbet
me naj vra zemrat n'ket jet

ref:2x
Ah moj zemer ah moj zemer
m'ka marr malli me t'thirr n'emer
m'ka marr malli shum o shpirt
sa t'kam dasht se paskam dit

ref:2x
Ah moj zemer ah moj zemer
m'ka marr malli me t'thirr n'emer
m'ka marr malli shum o shpirt
sa t'kam dasht se paskam dit


Oh My Sweetheart

Oh heart, you are suffering
The good days for us have passed
But the memories remain
only to hurt out hearts in this life
But the memories remain
only to hurt out hearts in this life

ah sweetheart ah sweetheart
i long to call out your name
i long for you ... (shpirt means soul)
how much i wanted you, i didnt know (didnt know how much ive wanted you)

Ah heart you are hurting
Who has took my spot
only memories remain
to hurt out hearts in this life
only memories remain
to hurt out hearts in this life

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018