A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

Ah Moj Zemer ➡ O Cuore Mio

 Shqip ➡  Italisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: atomin


Ah Moj Zemer

Ah moj zemer që po vun
dite e mira per ne shkun
po kujtimet na kan mbet
me naj vra zemrat n,ket jet
po kujtimet na kan mbet
me naj vra zemrat n,ket jet

ref:2x
Ah moj zemer ah moj zemer
m'ka marr malli me t'thirr n'emer
m'ka marr malli shum o shpirt
sat kam dasht se paskam dit

Ah moj zemer që po dhem
kush e zuri vendit tem
veq kujtimet na kan mbet
me naj vra zemrat n'ket jet
veq kujtimet na kan mbet
me naj vra zemrat n'ket jet

ref:2x
Ah moj zemer ah moj zemer
m'ka marr malli me t'thirr n'emer
m'ka marr malli shum o shpirt
sa t'kam dasht se paskam dit

ref:2x
Ah moj zemer ah moj zemer
m'ka marr malli me t'thirr n'emer
m'ka marr malli shum o shpirt
sa t'kam dasht se paskam dit


O Cuore Mio

O cuore mio che soffri
i bei giorni per noi se ne sono andati,
ma ci sono rimasti i ricordi,
solo per ferirci i cuori in questa vita,
ma ci sono rimasti i ricordi,
solo per ferirci i cuori in questa vita.

O amore mio, O amore mio,
ho voglia di chiamarti per nome,
ho una grande nostalgia (o anima)
quanto ti amavo non lo sapevo.

O cuore che mi fai male,
chi a preso il mio posto,
ci sono rimasti solo i ricordi,
solo per ferirci i cuori in questa vita,
ci sono rimasti solo i ricordi,
solo per ferirci i cuori in questa vita.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018