A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

Ku Je, Ku Je ➡ Where Are You, Where Are You

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: nrmca93


Ku Je, Ku Je

Ku je ku je mori ku je
spo muj met pa as nuk pom sheh
ku je ku je mori ku je
ku mbeti besa qe ma dhe
un ne fillim te kam tregu
se ti ke qen vetem per mu
ku je ku je mori ku je
te lutem tash moj mos me le
ku je ku je mori llokum
une kam prit prej teje shum
s'kam besu e se kam dit
se me ja aq e pashpirt .

Ref 2x:
Qe sa koh sjem pa
merzia m'ka vra
eja qka po pret
zemra te therret.

Ku je ku je mori ku je
dil prej meje mos u fsheh
ku je ku je qe mke harru
e nuk te bjen ndermend per mu
nese pak me dashuron
eja t'lutem me trego
ku je ku je mori ku je
te lutem tash moj mos me le
ku je ku je mori llokum
un kam prit prej teje shum
s'kam besu e se kam dit
se me je aq e pashpirt

Ref 2x:
Qe sa koh sjem pa
merzia m'ka vra
eja qka po pret
zemra te therret


Where Are You, Where Are You

Where are you, where are you, say where are you
I can't see you and you can't see me either
Where are you, where are you, say where are you
Where is the trust you gave me,
I showed you in the beginning that you were only for me
Where are you, where are you, say where are you
I'm begging you now, don't leave me
Where are you, where are you, oh llokum*
I expected a lot from you
I didn't think and I didn't know
that you are so soulless**.

Refrain:
For how long haven't we seen each other
Sadness has killed me.
Come on, what are you waiting for,
my heart is calling you.

Where are you, where are you, say where are you
Come out, don't hide from me.
Where are you, where are you that you forgot me
and that you don't think about me.
If you love me a little,
come, I beg you, show me.
Where are you, where are you, say where are you
I'm begging you now, don't leave me
Where are you, where are you, oh llokum*
I expected a lot from you
I didn't think and I didn't know
that you are so soulless.

Refrain:
For how long haven't we seen each other
Sadness has killed me.
Come on, what are you waiting for,
my heart is calling you.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018