A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

As Kafe As Llafe ➡ Weder Kaffee Noch Blah

 Shqip ➡  Gjermanisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Senad Ramani


As Kafe As Llafe

Me m'pas thane s'kisha besu
Se shkojne vitet kurr pa u taku
Ah sa keq erdhi fundi
Njeri qenka ma i fort se guri

Refreni:
As Kafe As Llafe asgja ma ska mbete
E qka mendojn njerzit kurre sju del ne Jete
As Kafe as llafe asgja ma nuk ka
A ma ban hallall nese s'te shoh ma.

Me m'pas thane s'kisha besu
Se shkojne vitet kurr pa u taku
Ah sa keq erdhi fundi
Njeri qenka ma i forte se guri

Refreni:
As kafe as llafe asgja ma ska mbete
E qka mendojne njerezit
Kurre sju del ne Jete
As kafe as llafe asgja ma nuk ka
A ma ban hallall nese s'te shoh ma.


Weder Kaffee Noch Blah

Mem später, als ich shkojn Jahre anvertraut hatte erfüllt ah noch nie gesehen, wie schlecht Ich kam spät ist stärker als Stein


RF: schwarz wie keine Hektik nichts mehr übrig, was ich denke, die Menschen in dem Jet sju Kurr ..
So braun wie mein Kiefer nichts ein Verbot halal ma ma sho S'te hat morgen ..


Mem später, als ich shkojn Jahre anvertraut hatte erfüllt ah noch nie gesehen, wie schlecht Ich kam spät ist stärker als Stein

RF: schwarz wie keine Hektik nichts mehr übrig, was ich denke, die Menschen in dem Jet sju Kurr ..
So braun wie mein Kiefer nichts ein Verbot halal ma ma sho S'te hat morgen ..

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018