A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

Mos Me Thuaj Se Me Do ➡ Don't Tell Me That You Love Me

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: nrmca93


Mos Me Thuaj Se Me Do

Mos me thuaj...se me do...ike prej meje...me harro
Mos kerko...asgje prej meje...dua tjem...sa me larg teje

Refrain 2x
Shko atje ku nuk jam une..harro se t'kam dashur shum
Mos u kthe te me lendojsh kurr me mua s'dot vallzojsh

Dua sonte...te kendoj...gjitha dhimbjet...ti harroj
Mos kerko...Meshir nga une...ti m'lendove...kur te deshta shum

Refrain 3x
Shko atje ku nuk jam une...harro se t'kam dashur shum
Mos u kthe te me lendojsh kurr me mua s'dot vallzojsh


Don't Tell Me That You Love Me

Don't tell me that you love me,
go away from me, forget me.
Don't ask me for anything,
I want to be as far as possible from you.

Refrain:
Go there, where I'm not.
Forget that I loved you a lot.
Don't turn back to hurt me,
you will never dance* with me.

Tonight I wanna sing, forget all the pain.
Don't ask me for mercy.
You hurt me, when I loved you a lot.

Refrain:
Go there, where I'm not.
Forget that I loved you a lot.
Don't turn back to hurt me,
you will never dance with me.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018