A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

Mos Me Thuaj Se Me Do ➡ Sag' Mir Nicht, Dass Du Mich Liebst

 Shqip ➡  Gjermanisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: nrmca93


Mos Me Thuaj Se Me Do

Mos me thuaj...se me do...ike prej meje...me harro
Mos kerko...asgje prej meje...dua tjem...sa me larg teje

Refrain 2x
Shko atje ku nuk jam une..harro se t'kam dashur shum
Mos u kthe te me lendojsh kurr me mua s'dot vallzojsh

Dua sonte...te kendoj...gjitha dhimbjet...ti harroj
Mos kerko...Meshir nga une...ti m'lendove...kur te deshta shum

Refrain 3x
Shko atje ku nuk jam une...harro se t'kam dashur shum
Mos u kthe te me lendojsh kurr me mua s'dot vallzojsh


Sag' Mir Nicht, Dass Du Mich Liebst

Sag' mir nicht, dass du mich liebst,
geh fort von mir, vergiss' mich.
Erwarte nichts mehr von mir,
ich will so weit weg wie möglich von dir sein.

Refrain:
Geh dorthin, wo ich nicht bin.
Vergiss', dass ich dich sehr geliebt habe.
Komm nicht zurück, um mich zu verletzen.
Mit mir wirst du niemals tanzen.*

Ich will heute Nacht singen, alle Schmerzen vergessen.
Bitte mich nicht um Gnade,
du hast mich verletzt, als ich dich so geliebt habe.

Refrain:
Geh dorthin, wo ich nicht bin.
Vergiss', dass ich dich sehr geliebt habe.
Komm nicht zurück, um mich zu verletzen.
Mit mir wirst du niemals tanzen.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018