A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

Harroj Ditet Tona ➡ Forget Our Days

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Balkaneuro


Harroj Ditet Tona

ku je ku je
mori ku je
spo muj me t`pa
as nuk po `msheh

ku je ku je
mori ku je
ku meti besa
qe ma dhe

un ne fillim
te kam tregu
se ti ke qene
vetem per mu

ku je ku je
mori ku je
te lutem tash
moj mos me le

ku je ku je
mori llokum
un kam prit
prej teje shum

skam besu
e se kam dit
qe me je aq
e pa shupirt

qe sa koh sjem pa
merzia mka vra
eja qka po pret
zemra te therret (x2)

ku je ku je
mori ku je
ti prej meje moj
mos u fsheh

ku je ku je
qe mke harru
e nuk te bjen
ne mend per mu

nese pak me
dashuron eja
tlutem e me trego

ku je ku je
mori ku je
te lutem tash
moj mos me le

ku je ku je
mori llokum
un kam prit
prej teje shum

skam besu
e se kam dit
qe me je aq
e pa shupirt

qe sa koh sjem pa
merzia mka vra
eja qka po pret
zemra te therret (x2)


Forget Our Days

you forgot that we had spent the summer together
don't remind me of the past coincidentally when you're with me
you are no longer the one who makes me happy
in my summer, you are a broken flower

it was either in the kisses, or in the heart
don't call for me anymore, forget my name
forget, forget, don't even listen to my songs
forget, forget, don't even remember our days (together)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018