A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

Hajde Me Mu ➡ Come With Me

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Korcare19


Hajde Me Mu

A jam ende ne zemren tane
dashuria ime e vjeter
a vij une ne endrrat tua
a po vjen o dikush tjeter

sa her po du me te thirr ne emer
po gaboj po te thrras zemer

hajde me mu
hajde me mu
me dit ti cka boj per ty
kurr sishe largu (2x)

midis lulesh te ksaj bote
syri im vec ty te sheh
mbaje doren ne zemren time
n'degjoje per ty si rreh

sa her po du me te thirr ne emer
po gaboj po te thrras zemer

hajde me mu
hajde me mu
me dit ti cka boj per ty
kurr sishe largu (2x)


Come With Me

Am i still in your heart
my old love
dua i come in your dreams
or does someone else come
every time i call your name
i mistake and call you sweetheart

come with me, come with me
so you know what id do for you
when you didnt leave

between flowers in this world
my eye only sees you
put your hand on my heart
listen to how it beats for you
every time i call your name
i mistake and call you sweetheart

come with me, come with me
so you know what id do for you
when you didnt leave

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018