A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda, Tuna & Geti

Vere e Nxehte ➡ Hot Summer

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Balkaneuro


Vere e Nxehte

Tuna: Siklet jeni tu m`bo 2t hekmunii
Ghetto:a e din qysh
Meda: Prishtina ka lezet
Ghetto: A pe din
Tuna: hahaaha
Ghetto: ma mir po dokesh pa syzaa, hajde thuje
Tuna: Kolege dhe koleg te nderuar! S`ka mo hite!

Tuna:
Tuna del vet ne qytet
me bo nxeht e kom shum leht
Thuju shokve mos t`ma bojn
HEJ HEJ HEJ
Tjerve s`po du me ju fol,
un vet ty po du me t`zan
Un me shoqe me ta bo
HEJ HEJ HEJ
Babes un gjithqka nuk du,
nese do me u kon me mu
Shum her duhesh me ma bo
heeei heeeeeeei heeei
Qesi jom e kurr nuk ndrroj,
ti s`je kon kur ekzistoj
M`fal po ket q** none shum moti e boj

2X Meda:
Dua t`puth cdo nat,
dua t'ledhatoj ne shtrat
Hajde shpirto ti me mua,
diten ta boj nat

Ghetto:
Po vi me plot shmek,
dostat i kom n`back
Femnat i kom Lek,
e lekt i kom n`xhep
1 Ghetto n`ket qytet,
Prishtina ka lezet.
S`jom a jom vet
cilën du e nxo shum leht
Mos fol po dridhma dridhma
Mos kqyr po dridhma dridhma
Mos rri po dridhma dridhma
Edhe ni here dridhma dridhma
Vibro vibro loqk
Vibro vibro shpirt
Vibro un qikaq di
Qe ku o Meda për dashni.

2X Meda:
Dua t`puth cdo nat,
dua t'ledhatoj ne shtrat
Hajde shpirto ti me mua,
diten ta boj nat

Tuna:
Dua t`puth cdo nat,
dua t'ledhatoj ne shtrat
hot hot hot
Hajde shpirto ti me mua,
diten ta boj nat
hot hot hot

2X Meda:
Dua t`puth cdo nat,
dua te ledhatoj ne shtrat
Hajde shpirto ti me mua,
diten ta boj nat
hot hot hot


Hot Summer

you're embarrassed to become 2t(?)
pleasure
do you know
Tuna: hahaaha
you look nice without glasses on, come on say it
honored colleagues! there is no better hit!

Tuna:
tuna goes to the city alone
it's really easy for me to make it hot
tell your friends not to go
hey hey hey
i don't want to talk to them
i only wanna get you
when my and friend say
hey hey hey
i don't want everything
unless you want to be with me
you have to say to me many times
hey hey hey
i am how i am and i won't ever change
you haven't been when i exist
sorry but this thing, has been for the year

2X Meda:
i wanna kiss you every night
i wanna hold you in bed
come with my my soul
i'll make your day, night

Ghetto:
i come fully
my friends have my back
i have girls like money
and my money in my pocket
one "ghet" (as in him) in this city
prishtina has flavor
i'm not or am i alone
what you want i easily make it hot
don't speak but shake that shake that
don't kqyr(?) but shake that shake that
don't sit but shake that shake that
one more time shake that shake that
?
Vibro vibro shpirt
Vibro un qikaq di
meda is for love

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018