A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

Pa Fat ➡ Without Luck

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: becks234


Pa Fat

Sa t´kam dasht e jam plagos
dashurija spaska moshë
ah kjo zemer dhimbje ka
sikur sot me u pas nda
sa tkam puth jam helmu
ti ke humb un skam fitu
kam gabuuu..

Refrain: [2x]
pa fat - un kam lind
pa fat - une kam me vdek
pa fat - un do t´jetoj
pa fat - sot ësht kjo jete..

Te kam pas e te kam humb
ah ti shpresat mi ke kput
me ke lan dhimbje ne zemer
smundja ime - s´paska emer..
sa t´kam puth jam helmu
ti ke humb un skam fitu
kam gabuuu...

Refrain: [4x]
pa fat - un kam lind
pa fat - une kam me vdek
pa fat - un do t jetoj
pa fat - sot ësht kjo jetë..

Te kam pas e te kam humb
ah ti shpresat mi ke kput
me ke lan dhimbje ne zemer
smundja ime - s´paska emer..
sa t´kam puth jam helmu
ti ke humb un skam fitu
kam gabuuu...

Refrain: [4x]
pa fat - un kam lind
pa fat - une kam me vdek
pa fat - un do t jetoj
pa fat - sot ësht kjo jetë..

PA FAT..


Without Luck

How much I loved you and I got hurt
Love doesn't have any age
Ah this heart feels pain
Like today we have broken up
As I kissed I got poisoned
You have lost and I haven't won
I've made a mistake...

Ref 2x
Without luck-I've been born
Without luck-I will die
Without luck-I will live
Without luck-all my life

I had you and I lost you
Ah you broke apart my hopes
You left me pain in the heart
My pain hasn't name
As iI kissed I got poisoned
You have lost and I haven't won
I've made a mistake...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018