A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

Pa Fat ➡ Senza Fortuna

 Shqip ➡  Italisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: atomin


Pa Fat

Sa t´kam dasht e jam plagos
dashurija spaska moshë
ah kjo zemer dhimbje ka
sikur sot me u pas nda
sa tkam puth jam helmu
ti ke humb un skam fitu
kam gabuuu..

Refrain: [2x]
pa fat - un kam lind
pa fat - une kam me vdek
pa fat - un do t´jetoj
pa fat - sot ësht kjo jete..

Te kam pas e te kam humb
ah ti shpresat mi ke kput
me ke lan dhimbje ne zemer
smundja ime - s´paska emer..
sa t´kam puth jam helmu
ti ke humb un skam fitu
kam gabuuu...

Refrain: [4x]
pa fat - un kam lind
pa fat - une kam me vdek
pa fat - un do t jetoj
pa fat - sot ësht kjo jetë..

Te kam pas e te kam humb
ah ti shpresat mi ke kput
me ke lan dhimbje ne zemer
smundja ime - s´paska emer..
sa t´kam puth jam helmu
ti ke humb un skam fitu
kam gabuuu...

Refrain: [4x]
pa fat - un kam lind
pa fat - une kam me vdek
pa fat - un do t jetoj
pa fat - sot ësht kjo jetë..

PA FAT..


Senza Fortuna

quanto ti amavo e sono rimasto ferito
l'amore non ha età
ah il mio cuore soffre
come se oggi ci fossimo divisi
appena ti ho baciata mi sono avvelenato
tu hai perso, io non ho vinto
ho commesso un errore

Senza fortuna - sono nato
Senza fortuna - io morirò
Senza fortuna - vivrò
Senza fortuna - per tutta la vita

Ti avevo e ti ho perso
ah mi hai tolto ogni speranza
mi hai lasciato il dolore nel cuore
la mia malattia - non ha nome
appena ti ho baciata mi sono avvelenato
tu hai perso, io non ho vinto
ho commesso un errore

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018