A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

E Pamundur ➡ Impossible

 Shqip ➡  Frengjisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: KsShQiP


E Pamundur

A e din ti qka m'ke ba
mke lan gjall pse nuk me ke vra
mke premtu nje jet ma te mir
sot s'kujtohesh as mem thirr ...|
tmadhin zot isha betu
se ti shpinen sma kthen mu.

(ref.)E pamundur e pamundur
me besu qe sjam me ty
kam mendu se dot jem tlumtur
po prej teje jam zhgenjy (2) .

A e din ti qka m'ke than (2)
sa premtimet mi ke dhan(2)
gjitha fjalt i ka marr era
ma per mu spo vjen pranvera

T'madhin zot isha betu se ti shpinen sma kthen mu

(ref.)E pamundur e pamundur
me besu qe sjam me ty
kam mendu se dot jem tlumtur
po prej teje jam zhgenjy(2)..

E pamundur e pamundur me besu qe sjam me ty kam mendu qe dot jem tlumtur po prej teje jom zhgenjy(3).


Impossible

Sait-tu ce que tu m’as fait.
Tu m’as laisser vivant, pourquoi tu ne m’as pas tuer.
Tu ma promis une meilleur vie.
Aujourd’hui tu ne pence même pas a m’appeler.
Devant le grand dieu j’aurai prêté serment.
Que tu ne me tournerai pas le dos.

Impossible, impossible.
De croire que je ne suis pas avec toi.
Je pensais qu’ont serais heureux.
Mais de toi j’ai étais déçu.
Je pensais qu’ont serais heureux.
Mais de toi j’ai étais déçu.

Sait- tu qu’est-ce que tu me disais.
Sait- tu qu’est-ce que tu me disais.
Combien de promesse tu ma donnais.
Combien de promesse tu ma donnais.
Tous ses mots le vents les as emporter.
Pour moi le printemps ne vient pas.
Devant le grand dieu j’aurai prêté serment.
Que tu ne me tournerai pas le dos.

Impossible, impossible.
De croire que je ne suis pas avec toi.
Je pensais qu’ont serais heureux.
Mais de toi j’ai étais déçu.
Je pensais qu’ont serais heureux.
Mais de toi j’ai étais déçu.

Impossible, impossible.
De croire que je ne suis pas avec toi.
Je pensais qu’ont serais heureux.
Mais de toi j’ai étais déçu.
Je pensais qu’ont serais heureux.
Mais de toi j’ai étais déçu.

Impossible, impossible.
De croire que je ne suis pas avec toi.
Je pensais qu’ont serais heureux.
Mais de toi j’ai étais déçu.
Je pensais qu’ont serais heureux.
Mais de toi j’ai étais déçu.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018