A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

Mos Me Thuaj Lamtumir ➡ Dont Tell Me Goodbye

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Princess01


Mos Me Thuaj Lamtumir

Merre zemren qe ka ra
veq per ty dikur
se ti dhimbjet e kti shpirti
si kuptove kurr

Merre zemren qe ta dhash
dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj
qe ti mke genjy

Merre zemren time tshkret
mbyte me dur tua
pastaj knaqu ne ket bot
se ma ste them te dua

Merre zemren qe ta dhash
dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj
qe ti mke genjy

Ref:
Mos me thuaj lamtumir
shko pam pershendet
se qdo fjal qe ma ke than
plag e kam nket jet plag e kam nket jet
plag e kam nket jet 2x

Merre zemren qe ka ra
veq per ty dikur
se ti dhimbjet e kti shpirti
si kuptove kurr

Merre zemren qe ta dhash
dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj
qe ti mke genjy

Merre zemren time tshkret
mbyte me dur tua
pastaj knaqu ne ket bot
se ma ste them te dua

Merre zemren qe ta dhash
dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj
qe ti mke genjy

Ref:
Mos me thuaj lamtumir
shko pam pershendet
se qdo fjal qe ma ke than
plag e kam nket jet plag e kam nket jet
plag e kam nket jet 2x


Dont Tell Me Goodbye

Take My Heart That Once Fell For You
Because You Never Understood The Pain Of My Soul

Take My Heart That I Onec Gave You
The One That You Broke
Because I Dont Want To Believe That You Lied To Me

Take My Poor Heart
Kill It With Your Hands
And Then Have Fun In This World
No Longer Will I Tell You That I Love You

Take My Heart That I Onec Gave You
The One That You Broke
Because I Dont Want To Believe That You Lied To Me

Chorus:
Dont Tell Me Goodbye
Leave Without Saying Anything
Because EveryWord That You Have Told Me
Is Painful In This Life

Take My Heart That I Onec Gave You
The One That You Broke
Because I Dont Want To Believe That You Lied To Me

Chorus:
Dont Tell Me Goodbye
Leave Without Saying Anything
Because EveryWord That You Have Told Me
Is Painful In This Life

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018