A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

Je Martu ➡ You Got Married

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: nrmca93


Je Martu

Je martu jam Martu
por asgje sesht harru
kam gabu ke gabu
perjet jemi pendu
jam derzu smundem ma
me jetu pa tpa
forc nuk kam pa shpres jam
njeri-tjetrin ku e lam

ref:2x
A me vdek a me jetu
a me t'thirr a meu duru
ti me tjeter un me tjeter
po spo vdes dashnija e vjeter

Je largu jam largu
por dashnija na ka mbet
un pa ty ti pa mu
jeten se kemi jet
jam dorzu smundem ma
me jetu pa tpa
forc nuk kam pa shpres jam
njeri tjetrin ku e lam

ref:2X
A me vdek a me jetu
a me t'thirr a meu duru
ti me tjeter un me tjeter
po spo vdes dashnija e vjeter


You Got Married

You married, I married
But nothing has been forgotten.
I made mistakes, you made mistakes,
we regretted it forever.
I gave up, I can't go on
living any longer without seeing you.
I don't have strength, I don't have hope.
Where have we left each other?

Refrain:
Should I die or should I live,
should I call you or should I resist?
You with someone else, me with someone else,
but the old love won't die.

I distanced, you distanced,
but our love remained.
Me without you, you without me.
Life is not life for us
I gave up, I can't go on
living any longer without seeing you.
I don't have strength, I don't have hope.
Where have we left each other?

Refrain:
Should I die or should I live,
should I call you or should I resist?
You with someone else, me with someone else,
but the old love won't die.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018