A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meda

Ai Plumb ➡ O Kurşun

 Shqip ➡  Turqisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: umer.brruti.3


Ai Plumb

2x:
Ai Plumb qe ne dasmen tende
Per gezim eshte gjujt
Ma mire mu mem pas vra
Mos mem lan me vujt

REF:
E urrej diten e dielë
Jo pse mbaron java
Po pse pergjithmon
Prej teje u ndava
I urrej tupanat
Nuk i dua dasmat
Se dua as arin
Qe i ban unazat

2x:
Ma mire mos te isha gjalle
Te dielen mbrama
Ma mire osht per mu
Mos te kish ardh e hana

REF 2x:
E urrej diten e dielë
Jo pse mbaron java
Po pse pergjithmon
Prej teje u ndava
I urrej tupanat
Nuk i dua dasmat
Se dua as arin
Qe i ban unazat


O Kurşun

2x:
O kurşun senin düğünde
Sevinç için ateşlenir
Beni en iyi öldürdü
Beni acı çekmek izin vermeyin

REF:
Ben Pazar günü nefret ediyorum
hafta biter değil
ama çünkü sonsuza kadar
senden ayrıldım
Ben davulları nefret ediyorum
Düğünleri sevmiyorum
Ben ne altın sevmiyorum
Yüzüklere yapar

2x:
Ben daha iyi olmazdım hayatta
Pazar akşamı
Benim için daha iyi
Pazartesi günü hiç gelmiyor

REF 2x:
Ben Pazar günü nefret ediyorum
hafta biter değil
ama çünkü sonsuza kadar
senden ayrıldım
Ben davulları nefret ediyorum
Düğünleri sevmiyorum
Ben ne altın sevmiyorum
Yüzüklere yapar

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018