A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Pikë Pikë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ah Dashni"


A din o shpirti jem
se per ty zemra
po me dhemb
rri me mu
rri me mu
se kerkond si ty
se du

A din o shpirti jem
se per ty zemra
po me dhemb
rri me mu
rri me mu
se kerkon si ty
se du

Ref :1 x
Pike pike pike ne zemer
Te kam ty o I bukri emer
Pike pike pike t’kam pas
Ma e bukra a dynjas

A e din o shpirti jem
Se per ty shpirti po ,m dhemb
Diell e hane, drite sjam tu pa
Kur po te pres ty
E s’vjen mem pa

A e din o shpirti jem
Se per ty shpirti po ,m dhemb
Diell e hane, drite sjam tu pa
Kur po te pres ty
E s’vjen mem pa

Ref :1 x
Pike pike pike ne zemer
Te kam ty o I bukri emer
Pike pike pike t’kam pas
Ma e bukra e dynjas


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena-liebt Meden
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018