A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Mos Me Thuaj Shko

Audio

Video Link

Meda - Mos Me Thuaj Shko


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ah Dashni"
Po kthehem te ti
krejt po i pranoj
se ende te dua
ende spo t'harroj
Perqafom njehere
embel si dikur
sikur n,jeten tande s ,kam lenduar kurr

Ref:1x
Jo mos me thuaj shko
rri sonte me mua
mos me lendo

Jo mos me thuaj shko
rri sonte me mua
se zemra te do

Po kthehem te ti
krejt po i pranoj
se ende te dua
ende spo t'harroj
Perqafom njehere
embel si dikur
sikur n,jeten tande s ,kam lenduar kurr

Ref: 3x
Jo mos me thuaj shko
rri sonte me mua
mos me lendo

Jo mos me thuaj shko
rri sonte me mua
se zemra te do


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018