A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Mos Me Thirr


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ah Dashni"


Do ti heq nga muri
Fotografite tua
Askujt sdo ti them
se ende te dua
Dhe nga telefoni
Numrin do ta fshi
Edhe nese me thrret
Kurr me sdo te vi
Kurr me sdo te vi

Ref: 1x
Mos thirr, mos thirr
Se nuk mund te flas
Kur ta degjoj zanin
Zemra po me plase

Mos thirr, mos thirr
Se zemra mu ndal
Kur mendoj se mua
Netet nuk mi fal

Do ti heq nga muri
Fotografite tua
Askujt sdo ti them
se ende te dua
Dhe nga telefoni
numrin do ta fshi
Edhe nese me thrret
Kurr me sdo te vi
Kurr me sdo te vi

Ref:2 x
Mos thirr, mos thirr
Se nuk mund te flas
Kur ta degjoj zanin
Zemra po me plase

Mos thirr, mos thirr
Se zemra mu ndal
Kur mendoj se mua
Netet nuk mi fal


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018