A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Meda - Prit Prit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Molle E Ndaluar"


Te prita te prita
Ne sy skisha gjum
Ndryshe po më rreh zemra
kur po vjen te unë

Te prita te prita
Oret ishin te gjata
Kur erdhe te unë
mu ndryshua nata

ref:2x
Drit drit kur me shikon
Terr terr kur mungon
Drit e terr jeta mu bo,
qysh spo të vjen per mu gjynah

Te prita te prita
Kam vujt per një fjalë
Kur ti vjen te unë
veten e ndij të gjallë(2x)

ref: 4x
Drit drit kur me shikon
Terr terr kur mungon
Drit e terr jeta mu bo,
qysh spo të vjen per mu gjynah


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018