A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Perseri fajtor jam

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Perseri fajtor jam


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/06/2007

2007-06-02T10:46:28

perseri fajtor jam une
edhe pse te deshta shum
nuk e di pse shpirti po me dhemb
po te pres me mall qdo dite
por ti nuk po vjen

perseri fajtor jam un
edhe pse te deshta shum
nuk e di pse shpirti po me dhemb
po te pres me mall qdo dite
por ti nuk po vjen

askush ne kete bote,
zemren tjeter nuk e merr
shum veshtire e kam tani
te jetoj veq vet

po te pres nuk esht vone
nese malli pak te merr
dua prap ta degjoj
zanin veq niher

eja po te pres une sonte
malli po me djeg
eja se po vuaj shum
pa ty se kam lehte

dikur na ishim bashke
krejt i patem fale
mos harro zemren time
dashurin e pare


Ky tekst u dërgua nga Verim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018