A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Dy Tri Here (Me Shkoi Dora N'telefon)

Audio

Video Link

Meda - Dy Tri Here (Me Shkoi Dora N'telefon)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Molle E Ndaluar"


1.
Me shkoj dora n,telefon e deshta met thirr moti zemra naj kan nda fjala lamtumir

ref
Dy tri her kam provu dy tri her jam pendu dy tri her pa asnje fjal telefonin e kam ndal

2.
Ah sa shum ka dasht ky ky shpirt prap me ty me fol dy tri her tu e shtyp numrin mu ka ngri kjo dor

ref:3x
Dy tri her kam provu dy tri her jam pendu dy tri her pa as nje fjal telefonin e kam ndal


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018