A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • A Ke Thane A Ske Thane

Audio

Video Link

Meda - A Ke Thane A Ske Thane


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Molle E Ndaluar"


.. A ke thanë a ske thanë ..

Keq kam fjet e keq jam zgju
fjal te keqija kam ndegju,
keq per mu, keq per ty
po dojnë zemrat me naj thy

Vin tek ti e per mu flasin
Vijne te un zemren ma plasin
Me fjal t'huja shumë po vuj
hajde vet e qka dush thuj

Ref: [2x]

A ke thanë a ske thanë
de ketë zemer ke me lanë
a esht rren a, e vertet
hajde hajde tregom drejt

Keq kam fjet e keq jam zgju
fjal te keqija kam ndegju,
keq per mu, keq per ty
po dojnë zemrat me naj thy

Vin tek ti e per mu flasin
vijne te un zemren ma plasin
me fjal t'huja shumë po vuj
hajde vet e qka dush thuj

Ref: [2x]

A ke thanë a ske thanë
de ketë zemer ke me lanë
a esht rren a, e vertet
hajde hajde tregom drejt


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena   Fortesa1si
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018