A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Keq Kam Fjet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/07/2014

2014-07-16T10:50:36

Keq kam fjet e Keq jam qu fjalt e kqija kam n'degju
Keq per mu e Keq per ty
po dojn zemrat me naj thy...
vin te ti e per mu flasin vin te un zemren ma plasin
me fjalt t'huja shum po vuj hajde vet e shka dush thuj

refrain:(2x)
A e than a ske than se ket zemer ke me lan a asht rren a e vertet hajde hajde tregom drejt...

Keq kam fjet e Keq jam qu fjalt e kqija kam n'degju
Keq per mu e Keq per ty
po dojn zemrat me naj thy...
vin te ti e per mu flasin vin te un zemren ma plasin
me fjalt t'huja shum po vuj hajde vet e shka dush thuj

refrain:(2x)......(2x)


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018