A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Ah Moj Zemer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/11/2011

2011-11-04T02:08:53Ah moj zemer që po vun
dite e mira per ne shkun
po kujtimet na kan mbet
me naj vra zemrat n,ket jet
po kujtimet na kan mbet
me naj vra zemrat n,ket jet

ref:2x
Ah moj zemer ah moj zemer
m'ka marr malli me t'thirr n'emer
m'ka marr malli shum o shpirt
sat kam dasht se paskam dit

Ah moj zemer që po dhem
kush e zuri vendit tem
veq kujtimet na kan mbet
me naj vra zemrat n'ket jet
veq kujtimet na kan mbet
me naj vra zemrat n'ket jet

ref:2x
Ah moj zemer ah moj zemer
m'ka marr malli me t'thirr n'emer
m'ka marr malli shum o shpirt
sa t'kam dasht se paskam dit

ref:2x
Ah moj zemer ah moj zemer
m'ka marr malli me t'thirr n'emer
m'ka marr malli shum o shpirt
sa t'kam dasht se paskam dit


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018