A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Ti Gjithmone Ishe

Meda - Ti Gjithmone Ishe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/04/2009

2009-04-26T09:29:14

Ti gjithmon ishe ma e mira
kishe andrra e shume dëshira
Ishe e re ishe e bukur
jetonim bashk ishim t'lumtur

Por një nat ishe mërzitur
m'the diqka që se kam pritur
si tja bëj une fatziu
fole fjal qka s'flet njeriu

tradhetin në kok e kishe
ti s'je ma ajo që ishe
se ti mu më vrave n'zemër
kurr për jet ma s'te thrras n'emër.

Ti gjithmon ishe ma e mira
kishe andrra e shume dëshira
Ishe e re ishe e bukur
jetonim bashk ishim t'lumtur

Por një nat ishe mërzitur
m'the diqka që se kam pritur
si tja bëj une fatziu
fole fjal qka s'flet njeriu

tradhetin në kok e kishe
ti s'je ma ajo që ishe
se ti mu më vrave n'zemër
kurr për jet ma s'te thrras n'emër.


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena-liebt Meden
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018