A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Shko Atje Ku Nuk Jam Unë

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Shko Atje Ku Nuk Jam Unë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/11/2008

2008-11-03T00:53:37

Mos me thuaj se me do
ik prej meje me harro
mos kerko asgje prej meje
du t'jem sa me larg teje

Ref:2x
Shko atje ku nuk jam une
harro se t'kam dashur shume
mos u kthe te me lendosh
kurr me mua s'do t'vallzosh

Dua sonte te kendoj
t'gjitha dhimbjet ti harroj
mos kerko meshir nga une
ti mlendove kur te deshta shume

Ref:2x
Shko atje ku nuk jam une
harro se t'kam dashur shume
mos u kthe te me lendosh
kurr me mua s'do t'vallzosh

Ref:2x
Shko atje ku nuk jam une
harro se t'kam dashur shume
mos u kthe te me lendosh
kurr me mua s'do t'vallzosh


Ky tekst u dërgua nga Verim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018