A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Dil Nje Her


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Per Ju"

Këngë e albumit:

"Bjondinë"


Dil njiher me mu moj lulja n,pranver se vdiqa i mjeri ni her met mar er,dil niher me mu moj lulja n,pranver se vdiqa i mjeri ni her met mar er .

2.
buzen tonde t,ombel niher me ma fal kisha vdek i shkreti e prap isha n,gjall,buzen tonde t,ombel niher me ma fal kisha vdek i shkreti e prap isha n,gjall

ska gjynah mat madh mos me ta fal shpirtin se ti veq ni stin ma ke bo krejt vitin,s ka gjynah mat madh mos me ta fal shpirtin se ti veq ni stin ma ke bo krejt vitin afrohu ,afrohu e ma jep at dor se pom digjet zemra veq niher met fol,afrohu

,afrohu e ma jep at dor se pom digjet zemra veq niher met fol ,afrohu ,afrohu e ma jep at dor se pom digjet zemra veq niher met fol


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018