A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Eja Eja Zemra Po Te Pret

Audio

Video Link

Meda - Eja Eja Zemra Po Te Pret


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/03/2013

2013-03-05T16:05:09

Edhe prej gurit o zemren me pas
kur tkisha pa ty prap do tkisha dasht
edhe krejt bota me ardh pran meje
sma kish thy menjen kush me u largu prej teje,

Ref 2x:
eja eja zemra po te pret
se pa ty vetmija mvret
se pa ata syt e tu
jeten o jo nuk e du

Ta fala jeten ma I bukri emer
nty nuk dashurohet veq aj qe ska zemer
o tkishe mundur zemren me pa
kishe ardh pran meje kurr smu kishe nda

Ref 2x:
eja eja zemra po te pret
se pa ty vetmija mvret
se pa ata syt e tu
jeten ma jo nuk e du.


Ky tekst u dërgua nga Verim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018