A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Festa E Kosovës

Audio

Video Link

Meda - Festa E Kosovës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/04/2013

2013-04-22T12:22:27

Hej n,syt e nanes pash dy lot prej gezimit po qan sot sikur flasin lot ne faqe rrita djem per luft e paqe

bjeri bjeri qeftelis sod osht dit e pavarsis
ndaq me than mat bukrin emer o thuj niher KOSOVË me zemer

Ref:
Festoni festoni festen me te madhe
Shkupi e Tirana n'Prishtin hedhin valle
festoni festoni festen e Kosoves
sot bashkohen shqipet n.kater ant e botes

Bini bini o tupana
gjall i paska krejt djemt nana
paska gzim e paska lot
o na bashkon Kosova sot

Ref:
Festoni festoni festen me te madhe
Shkupi e Tirana n'Prishtin hedhin valle
festoni festoni festen e Kosoves
sot bashkohen shqipet n,kater ant e botes

Ref:
Festoni festoni festen me te madhe
Shkupi e Tirana n'Prishtin hedhin valle
festoni festoni festen e Kosoves
sot bashkohen shqipet n,kater ant e botes


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena-liebt Meden
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018