A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Ku Je Ti Ku Je Fsheh

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Ku Je Ti Ku Je Fsheh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/04/2013

2013-04-26T07:53:04

Niher jam pa me ty
dy her zemra mu thy
tri her t'kam thirr me dal
t'kam prit e nuk je ardh

Diten smundem me t'gjet
naten smundem me fjet
n'andërr me vjen te pragu
m'del gjumi prej meraku

Ref:
Ku je ti ku je fsheh
pa ty djelli sasht tuj nxe
pa ty hana spom ban drit
a ke zemer a ke shpirt
ku je ti ku je fsheh
pa ty djelli sasht tuj nxe
pa ty hana spom ban drit
te kam zemer te kam shpirt

Trendafili me erë
ne zemer me ke therr
mos ne jet tu kajt
mos ma ban kangen me lot

Diten smundme me t'gjet
naten smundem me fjet
n'andërr me vjen te pragu
mdel gjumi prej meraku

Ref:
Ku je ti ku je fsheh
pa ty djelli sasht tuj nxe
pa ty hana spom ban drit
a ke zemer a ke shpirt
ku je ti ku je fsheh
pa ty djelli sasht tuj nxe
pa ty hana spom ban drit
te kam zemer te kam shpirt


Ky tekst u dërgua nga Verim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018