A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Pavarsia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  43

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/02/2013

2013-02-22T23:05:13

Këngë e albumit:

"Per Ju"


heej n'syt e nanes pash dy lot
prej gëzimit po qan sot
sikur flasin lot në faqe
heej rrita djem per luft e paqe

Bjeri,bjeri qiftelis
sot osht dita e PAVARSIS
ndaq me than mat bukrin emer
o thuj niher KOSOV me zemer

Festoni,festoni festen ma te madhe
Shkupi e Tirana n'Prishtin hedhin valle
festoni festoni festen e Kosoves
sot bashkohen shqipet n'kater ant e botes

Bini,bini o tupana
gjall i paska krejt djemt nana
paska gzim e paska lot
o na bashkon Kosova sot

Festoni,festoni festen ma te madhe
Shkupi e Tirana n'Prishtin hedhin valle
festoni festoni festen e Kosoves
sot bashkohen shqipet n'kater ant e botes


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena   Waldrin777
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018