A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Qef Qef


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  30

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"As Kafe As Llafe"


Spo di ku me nejt
spo di ku me shku
me fal krejt ti fali
po qysh met harru
met fal krejt ti fali
po qysh met harru

ref:
Qef Qef zemra ka
veq prej teje mos
me'u nda me ty bi
e me ty qohem me
jetu paty spo msohem(2 her ref.)

Spo di a me fol
spo di a me shujt
nuk po di kujt me i
than sa shum jam
tuj vujt.
Nuk po di kujt me i than
oh sa jam tu vujt
ref:
Qef Qef zemra ka
veq prej teje mos
me u nda me ty bi
e me ty qohem me
jetu pa ty spo MSOhem (2 her ref.)


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018