A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Ti Je Larg


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"As Kafe As Llafe"


Nuk ka pas
as nuk ka me pas
Dashuri sikur e jona...

Veq nje ZOT
nje ZOT ka me dit
pse sjan bashk
o dy ZEMRAT tona...

ref:3
Ee ti je larg je larg
larg me trup
shpirti yt vjen te une
qan dhe qan
gjdo nat me mu
s'tkam harru
as s'komet harru...

Nuk jan than
as nuk kan me u than
ato fjal qe ne i tham....

Vec nje ZOT
nje ZOT ka me dit
pse sme ke edhe
pse ste kam

ref:3
E ti je larg je larg
larg me trup
shpirti yt vjen te une
qan e qan
gjdo nat me mu
s'tkam harru
as s'kam met harruu..


Ky tekst u dërgua nga  arber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018