A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - As Mir As Keq


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"As Kafe As Llafe"


Hiq nuk du mem fol,
hiq nuk du mem thirr,hiq nuk du met thirr
s'du mem than mirdita,
e as lamtumir, e as lamtumir,

Refreni 2
Asmir e as keq s'du me ni prej teje,
qysh jam largu un,
largohu ti prej meje,

S'du mem than t'urrej
s'du mem than te du
s'du mem than te du

kurr pa ta ni zonin,
po du me jetu,
po du me jetu,

Refreni
as mir e as keq,
s'du me ni prej teje,
qysh jam largu un,
largohu ti prej meje,


Ky tekst u dërgua nga Girl-lena-liebt Meden
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018