A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Shetis Rruges


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/07/2009

2009-07-24T18:49:35

Nuk te paskam njohur fare
paske qen nje mendjemadhe
sot kur me kujtohesh
gatiiii nuk vdes
sa kishe nevoj per mua
1000 mthoshe te dua
mpaske dashur veq per interes

shetis rrugve pa nevoj
shpirtin tim ta qetsoj
te me kthehesh mos provo
se tash te njohh

te zgjodha nga ma te mirat
ti plosova krejt deshirat
ishe si nje engjull
ne dy syt e mi
por shum von une e kuptova
sishe ashtu siq mendova
ishe e lindur veq per pabesi

shetis rrugve pa nevoj
shpirtin tim ta qetsoj
te me kthehesh mos provo
se tash te njohh


Ky tekst u dërgua nga Megchee
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018