A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Dikur Ti Per Mua

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Dikur Ti Per Mua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Bjondinë"


dikur ti per mua ishe mbreteresh po sot me nuk je as kurre sdo t jesh dikur ti per mua ishe sa krejt bota qka ka qen e imja ka qen edhe jotja dikur ti per mua ishe sa krejt jeta po ke qen genjeshtra doli e verteta
ref.
mos u kthe mos u kthe ti per mua me nuk je se ti zemren ma ke vra ti ke qesh kur une kam qa(x2) dikur ti per mua ishe mbreteresh por sod nuk je as kurr sdo e jesh dikur ti per mua ish sa krejt bota qka ka qene imja ka qen edhe e jotoja dikur ti per mua ishe sa krejt jeta po ke qen vereta doli genjeshtra ref2x mos u kthe mos u kthe ti per mua ma nuk je se ti zemren ma ke vra ti ke qesh kur une kam qa


Ky tekst u dërgua nga Shpetim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018