A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Bjondin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Bjondinë"


smundem te mos qaj smundem te mos vuaj kur e di s eflokun tend e prek dor e huaj
bjondin bjondin gjithmone para syve mrrin(2here)
ref. edhe pse ti shkove kurr per te mos u kthy gjithmone do te mbetesh n'zemren time t'thym

smundem te mos mendoj per ty ne kete jete se gjysma e zemres te time ka mbet
bjondin bjondin gjithmone para syve mrrin
ref. edhe pse ti shkove kurr per te mos u kthy gjithmone do te mbetesh n'zemren time t'thym


Ky tekst u dërgua nga Shpetimi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018