A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Harroji Pranverat

Audio

Video Link

Meda - Harroji Pranverat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/12/2011

2011-12-15T18:00:08

merri te gjitha asgje mos le ne jeten tim kurr mo mos u kthe asgje ejotja mos te mbet te une se zemra jeme nuk zen wen me shume hiqma unazen qe ne gisht ma vure harroj pranverat kur te kish lule harroji pranverat kur te kish lule mos qaj prane meje per ardhmerin se dora jeme lotin sta fshin se dora jeme lotet sti fshin
mos thuj gabova mos mashtro veten njerzit gabojne por jo krejt jeten hiqma unazen qe ne gisht ma vure harroj pranverat kur te kish lule harroji pranverat kur te kish lule harroji pranverat kur te kish lule............................................................


Ky tekst u dërgua nga Shpetimi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018