A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Mos Me Thuaj Se Me Do

Audio

Video Link

Meda - Mos Me Thuaj Se Me Do


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Bjondinë"
Mos me thuaj...se me do...ike prej meje...me harro
Mos kerko...asgje prej meje...dua tjem...sa me larg teje

Refrain 2x
Shko atje ku nuk jam une..harro se t'kam dashur shum
Mos u kthe te me lendojsh kurr me mua s'dot vallzojsh

Dua sonte...te kendoj...gjitha dhimbjet...ti harroj
Mos kerko...Meshir nga une...ti m'lendove...kur te deshta shum

Refrain 3x
Shko atje ku nuk jam une...harro se t'kam dashur shum
Mos u kthe te me lendojsh kurr me mua s'dot vallzojsh


Ky tekst u dërgua nga **peja**
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018