A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Kush Te Mashtroj

Audio

Video Link

Meda - Kush Te Mashtroj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"çka Ka Zemra"


Sa gezime? sa premtime?
mi ke falur ne takime
Sa fjal t'embla mi ke than?
sot ke ik e me ke lan.

Sa gezime? sa premtime?
mi ke falur ne takime
Sa fjal t'embla mi ke than?
sot ke ik e me ke lan.

Kush t'mashtroj? Kusht t'mashtroj?
Qe prej meje te largoj.
Kush t'mashtroj? Kusht t'mashtroj?
Qe me dhimbje m'la t'jetoj.

Kush t'mashtroj? Kusht t'mashtroj?
Qe prej meje te largoj.
Kush t'mashtroj? Kusht t'mashtroj?
Qe me dhimbje m'la t'jetoj.

Thuj per ty nuk kisha vdek.
Thuj per ty s'kisha jetu.
Thuj niher se zemra jote,
ne ket jet ska rre per mu

Thuj per ty nuk kisha vdek.
Thuj per ty s'kisha jetu.
Thuj niher se zemra jote,
ne ket jet ska rre per mu

Kush t'mashtroj? Kusht t'mashtroj?
Qe prej meje te largoj.
Kush t'mashtroj? Kusht t'mashtroj?
Qe me dhimbje m'la t'jetoj.

Kush t'mashtroj? Kusht t'mashtroj?
Qe prej meje te largoj.
Kush t'mashtroj? Kusht t'mashtroj?
Qe me dhimbje m'la t'jetoj.

Kush t'mashtroj? Kusht t'mashtroj?
Qe prej meje te largoj.
Kush t'mashtroj? Kusht t'mashtroj?
Qe me dhimbje m'la t'jetoj.

Kush t'mashtroj? Kusht t'mashtroj?
Qe prej meje te largoj.
Kush t'mashtroj? Kusht t'mashtroj?
Qe me dhimbje m'la t'jetoj.


Ky tekst u dërgua nga Grejkoc
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018