A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Jam Ba Si Deti I Vdekur

Audio

Video Link

Meda - Jam Ba Si Deti I Vdekur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/03/2013

2013-03-05T15:03:10

Jam ba si det i vdekur qe ska aspak val lotet qe kam derdhur kush ka qen shkaktar x2

Ti nuk ke zemer
Ti nuk ke shpirt
Ti nuk ke ndjenja per dashni x2

Z'guxoj ma met shikuar mori e pabes tash me tjeter kend mojj ti po bon martes x2

Ti nuk ke zemer
Ti nuk ke shpirt
Ti nuk ke ndjenja per dashnih x2


Ky tekst u dërgua nga  Msh
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018